• https://www.facebook.com/@davetiyedijital
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=0905465416293
  • https://www.instagram.com/BKRtasarım

DİJİTAL DAVETİYE NEDİR?

 Düğün hazırlık süreçleri keyifli olduğu kadar bir okadar da zordur! Bu kadar uğraşın arasında davetiye tasarlatıp, konuklarına elden ya da kargo ile teslim edip, geri dönüş beklemekle ve düğün tarihini hatırlatmakla uğraşmayın istedik.

Türkiye'nin en kullanışlı dijital davetiye sitesine hoş geldiniz! 

Düğün davetiyesi hazırlamak, dağıtmak, gerekirse tarih, yer gibi değişiklikler yapmak ve davetlilere davetiye linkini göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 En beğendiğiniz dijital davetiye temasını seçin, formu doldurun ve Size özel online davetiye sitesi ve ya video davetiyeniz çok kısa süre içerisinde hazır. Evet, yanlış duymadın, linke tıklayan herkes yalnızca sizin isminizi ve e-davetiyenizi görecek!

Davetiyeni bir tıkla sevdiklerine ulaştır, çevreye duyarlı ve zahmetsiz hizmetin tadını çıkar! Online davetiyeni konuklarınla paylaşıp, konuklarınızın size mesaj, mail yada telefonla ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca konuklarınız törenin yapılacağı mekana kolayca ulaşmaları için Web sitesi davetiyesine yerleştirilen haritadan yol tarifi alabilirler.

Yoksa siz hala hem cebe hem çevreye zararı olan basılı davetiyeleri tercih edip, bir erteleme söz konusu olduğunda tekrar ücret ödemek zorunda mı kalıyorsunuz?