AVNİ BERKANT UZEL

  • https://www.facebook.com/@davetiyedijital
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=0905465416293
  • https://www.instagram.com/BKRtasarım

Hakkımızda

1990 Yılından bu yana Davetiye baskı ve satışı yapmakta olan firmamız, sürekli olarak teknolojiyi ve gündemi takip ederk müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmıştır.

Son yıllarda her şeyin dijital ortama taşımasıyla, davetiyelerde dijital olabilir düşüncesiyle, dğün, nişan sünnet yapacak ailelere bir kolaylık sunmak üzere dijital davetiye oluşturmaya başladık.

DİJİTAL DAVETİYE HAKKINDA

Düğün hazırlık süreçleri keyifli olduğu kadar bir okadar da zordur! Bu kadar uğraşın arasında davetiye tasarlatıp, konuklarına elden ya da kargo ile teslim edip, geri dönüş beklemekle ve düğün tarihini hatırlatmakla uğraşmayın istedik.


Türkiye'nin en kullanışlı dijital davetiye sitesine hoş geldiniz! 

Düğün davetiyesi hazırlamak, dağıtmak, gerekirse tarih, yer gibi değişiklikler yapmak ve davetlilere davetiye linkini göndermek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

En beğendiğiniz dijital davetiye temasını seçin, formu doldurun ve Size özel online davetiye sitesi ve ya video davetiyeniz çok kısa süre içerisinde hazır. Evet, yanlış duymadın, linke tıklayan herkes yalnızca sizin isminizi ve e-davetiyenizi görecek!

Davetiyeni bir tıkla sevdiklerine ulaştır, çevreye duyarlı ve zahmetsiz hizmetin tadını çıkar! Online davetiyeni konuklarınla paylaşıp, konuklarınızın size mesaj, mail yada telefonla ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca konuklarınız törenin yapılacağı mekana kolayca ulaşmaları için Web sitesi davetiyesine yerleştirilen haritadan yol tarifi alabilirler.

Yoksa siz hala hem cebe hem çevreye zararı olan basılı davetiyeleri tercih edip, bir erteleme söz konusu olduğunda tekrar ücret ödemek zorunda mı kalıyorsunuz?